škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yılların Eskitemedigi Arabalarım:)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İlk reneult flashlan başladım araba sürmeye
Ozamanlar çok seri arabaydı ve yeni hp araba cıkmıştı:)
Okadar seriydiki 1 günde bursa izmir yolunda 4 kez radara girdim:)
örnek resimdir:)

ve ardından reneult volvo motorlu uzun yol müthiş bir sürüş yola oturan ama cok keyifli bir arabaydı concord geç toparlasada beni yarı yolda bırakmadı uzun yolda tırda geçse savurmuyordu:)

VE LADA SAMARAM :) seri arabaydı ama cok yolda bıraktı :)
KAPUTU OKADAR SAĞLAMDIKI OKSİJEN ISITIP CEKIÇLE DÜZELTİYORLARDI:)
ŞİMDİKİ ARABALARA O SICAGI VUR PLASTİK GİBİ ERİYOR:)

daha sonra pejeot 307 1.6 120 bg triptonik vitesli benzin canavarı bir dostla tanıştım :) lpg taktıktan sonra oda randıman vermedi onuda sattım:) 2 yıl beraber kaldık kerataylan:)

en sonunra yemin ettim 2. el araba almıcam diye gittim 44 tl dualig sunrofflu siyah rock siyah 1.6 120bg 3000tork dinamik plus multijet fiyat altım :) şuanda memlunum ama tam otomatık şamzıman yerini tutmuyor:) zorlandıgı zaman baskı kokusu benı zehirliyor:) kerata bastımmı fırlıyor  kill srp wax da attım kuş pislikleri yapışmıyorda:)  daha 2040 km 3 ay oldu :)

"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
baba gibi arabaydı o varya yola oturdumu agır topluyordu oturdumu gıdıyordu:) ne savurması vardı ne tıslaması  volvo 1 motor yapmış idi ses kesiyordu:)  1.6 ıdı ama suandaki jettaların motorları onda yok.. onun kadar iyi bir arabada görmedim:) bilmem plestij meselesi:)

06lkn66

• Ziyaretçi
herşey iyi hoş arabalarda güzelde yazdıklarınızı anlamamız gerçekten zaman alıyor üç dört kez okuduğum bi cümleyi anlamadan devam etmek zorunda kaldım biraz özen gösterirseniz sevinirim gerçekten

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiat bravoya cok yarsıyorum düz vites 1.6 mjet 120 olacak :D

Cok deli gider düz vitesle güc törpülenmeside olmaz, 300 tork offf :D

Allah kaza bela vermesin
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dikmentr;195120
baba gibi arabaydı o varya yola oturdumu agır topluyordu oturdumu gıdıyordu:) ne savurması vardı ne tıslaması  volvo 1 motor yapmış idi ses kesiyordu:)  1.6 ıdı ama suandaki jettaların motorları onda yok.. onun kadar iyi bir arabada görmedim:) bilmem plestij meselesi:)
1.6 Volvo motorlu olan Renault 21 miydi?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel bi macera olmuş :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
concord diye bir arabası renault concorde 21 bilmem :D volva motorlu arbası :) 1.6 120 bg benzinli:)

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
fiat bravoya cok yarsıyorum düz vites 1.6 mjet 120 olacak :D

Cok deli gider düz vitesle güc törpülenmeside olmaz, 300 tork offf :D

Allah kaza bela vermesin

300 tork degıl kardes arkadas 3000 yazmıs.cok delı bı tork :++::++::++::++:
:kart:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim de içlerinde favorim concorde.ama yanlış bilmiyosam onların 1,6 larinin adı farklı idi optimaydi galiba bu 1.6 lar enjeksiyonsuzdu.ama 2,0lar enjeksiyonli vede bol beygirliydi.o yılda 1,6dan 120 hp iyi
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
:++::++:
Alıntı yapılan: kerem61;195559
300 tork degıl kardes arkadas 3000 yazmıs.cok delı bı tork :++::++::++::++:
:kart:

kendi arabamya 30000 tork desem gidiyor:) hehhehee:++::++::++:

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Concorde'un teknik verilerinde bir yanlislik oldugu kesin. Zira Concorde'un motoru 2 litre ve 115-120 hp civari bir guc uretiyor. Concorde'da 1.6 litre motor yok. 1.6 litrelik olan versiyon bir arkadasimizin da dedigi gibi Optima isimli R21 versiyonu. Onun da motorunda bir espri yok. Gunumuzde buyuk kasali kucuk motorlu araclar icin donen "bu motor bu kasayi kaldirir mi" geyiginin 90'lardaki ornegidir Renault Optima.

Ha bir de kesinliginden tam emin olamadigim bir nokta var: Peugeot 307. Bu aracta 120'lik 1.6 motorun kullanildigini sanmiyorum. Bu aracta yaygin olarak 110 hplik klasik bir PSA motoru kullanildi. Emin olmama engel olan tek suphem ise, 307nin makyajli olarak satildigi son donemlerinde 120lik 1.6 motorla kullanilmis olabilecegi ihtimali.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dikmentr;195553
concord diye bir arabası renault concorde 21 bilmem :D volva motorlu arbası :) 1.6 120 bg benzinli:)

Alıntı yapılan: SEAHAWK;195764
Concorde'un teknik verilerinde bir yanlislik oldugu kesin. Zira Concorde'un motoru 2 litre ve 115-120 hp civari bir guc uretiyor. Concorde'da 1.6 litre motor yok. 1.6 litrelik olan versiyon bir arkadasimizin da dedigi gibi Optima isimli R21 versiyonu. Onun da motorunda bir espri yok...
Katılıyorum. Concorde 2.0 enjeksiyonlu motora sahipti ve hatırladığım 130 HP idi (Renault Türkiye hep SAE cinsi yazar değeri. Burada bir kafa karışıklığı olabilir.).
1.6 olansa Optima idi ve Fariway, Rainbow' da kullanılan 1.6 karbüratörlü motorun aynısıydı.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dayımların galerisinde 96model açık mavi bir concorde vardı muhteşem bir arabaydı.
O kadar arabanın içinden hep onu seçerdim öğlen uyumak için :D

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ozamanların yola oturan arabası manager di benim arabam modeli managerdi abisi concorde ilk managerle aldım sonra satıp concorde aldım 2 araba hakkında tek bildigim şey muhteşem ama kliması yoktu:) bursada sattım

ağır arabaydı güzeldi pejeot hakkında 307 120 bg benzinli xt premium ruhsatta öyle geciyordu :) 110bg yazmıyordu 4 ileri otomatık şanzıman.