škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

şu aparat ne işe yarar?

fenomen · 43 · 14414

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
iç gözlem sensörü fabrikansyon olarak alarm sistemine sahip olan skodalarda standartır araç içinde hareket algılandığında alarmı tetikler alarm olmayan araçlarda ise iç sıcaklık termostatının bulunduğu alandır

Çevrimdışı fatih2157

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam arkadaslar ben foruma yeni üye oldum resimdeki alan alarm iç denetleme sensörüdür alarm olan araclarda bulunuyor alarm olmayan aracalarda ise o alan boş bırakılmıştır

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih2157;234279
selam arkadaslar ben foruma yeni üye oldum resimdeki alan alarm iç denetleme sensörüdür alarm olan araclarda bulunuyor alarm olmayan aracalarda ise o alan boş bırakılmıştır

üçüncü sayfadaki doğru değil mi?
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 17:13:54 Gönderen: isikayhan »
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı fatih2157

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadasın 3. sayfada gösterdiği şekil sunnrof olan araclarda gözlük saklama kabının altındaki acil mekanik olarak sunnrof acma şeklidir arkadasın sorduğu soru orada 3 adet siyah sönsör şeklindeki nesnenin ne olduğudur o 3 adet siyah sensör orjinal alarm olan modellerde iç denetleme sensörüdür sizin aracınızda orjinal alarm var ise camlar acık iken alarmı devreye sokun ve o kısma elinizi uzatın , alarmın devreye girdigini göreceksiniz...

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih2157;234326
arkadasın 3. sayfada gösterdiği şekil sunnrof olan araclarda gözlük saklama kabının altındaki acil mekanik olarak sunnrof acma şeklidir arkadasın sorduğu soru orada 3 adet siyah sönsör şeklindeki nesnenin ne olduğudur o 3 adet siyah sensör orjinal alarm olan modellerde iç denetleme sensörüdür sizin aracınızda orjinal alarm var ise camlar acık iken alarmı devreye sokun ve o kısma elinizi uzatın , alarmın devreye girdigini göreceksiniz...

bildiğim kadarıyla iç denetleme sensörü başka bir yerde bulunuyor
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuyu yüce otoya sorsak bilirler mi acaba?aslinda yilin sorusu olsa ve bilene ödül verilse iyi olacakmiş....
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biraz önce denedim, o siyah yerler gerçekten iç denetleme sensörüymüş :S

ben sensörün yerini öndeki aydınlatma ışığında olduğunu sanıyordum

denemek isteyenler, arabanın içie girip anahtardan kilitlesinler birkaç saniye sonra alarm çalmaya başlayacak. daha sonra o siyah kısmı elinizle kapatıp bekleyin alarmın çalmaya başlamadığı göreceksiniz. elinizi çekince alarm çalmaya başlayacak
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 17:14:27 Gönderen: isikayhan »

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı fatih2157

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
baskasına yada tüce auto ya sormanıza gerek yok ben yetkili serviste calışıyorum :D

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih2157;234586
baskasına yada tüce auto ya sormanıza gerek yok ben yetkili serviste calışıyorum :D

hangi servis?

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı fatih2157

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle