škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 kasaya sonradan takilan far sensörü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GökhanBa

• Fluence 1.5 dCI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selamlar.
Nette dolaşırken aşağıdaki ürüne rastladım.anlatılana göre araca monte ediliyor ve far sensörü olmayan araçlarda far sensörü özelliğini kazandırıyor.60 tlde bir fiyat koymuşlar.
benim a5 classice alıp takdırayım diyorum ama önce sizlerin bir görüşünü aalyım dedim.
Daha önce kullanan oldumu?arıza ışığı yakarmı?arabanın elektirk tesisatına bir zarar verirmi acaba?
ilginize şimdiden teşekkürler.
http://www.modacar.com.tr/urun/modacar-cyclone-otomatik-far-sensoru-341479.aspx?ttype=Details#pt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GökhanBa;191702
Arkadaşlar selamlar.
Nette dolaşırken aşağıdaki ürüne rastladım.anlatılana göre araca monte ediliyor ve far sensörü olmayan araçlarda far sensörü özelliğini kazandırıyor.60 tlde bir fiyat koymuşlar.
benim a5 classice alıp takdırayım diyorum ama önce sizlerin bir görüşünü aalyım dedim.
Daha önce kullanan oldumu?arıza ışığı yakarmı?arabanın elektirk tesisatına bir zarar verirmi acaba?
ilginize şimdiden teşekkürler.
http://www.modacar.com.tr/urun/modacar-cyclone-otomatik-far-sensoru-341479.aspx?ttype=Details#pt
benim araçta var ama henüz çalıştırmak nasip olmadı,acaba bu far sensörünü açtığımızda sadece tüneldemi yanıyor yoksa akşam oldğunda da yanıyormu?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;192371
benim araçta var ama henüz çalıştırmak nasip olmadı,acaba bu far sensörünü açtığımızda sadece tüneldemi yanıyor yoksa akşam oldğunda da yanıyormu?

ışık miktarı belli bi seviyenin altına düştüğü zaman yanar hocam

Çevrimdışı GökhanBa

• Fluence 1.5 dCI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Acaba arabaya bir zarar verirmi diye düşünmeden edemiyorum.Hoşumada gitti aslında bu cihaz.
Anlatılana göre hava kararınca da yanıyormuş.
Sevgili fenomen aracında kullandığınıp bizlerle bilgi paylaşımında bulunmanı heyecanla bekliyoruz..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: GökhanBa;192530
Acaba arabaya bir zarar verirmi diye düşünmeden edemiyorum.Hoşumada gitti aslında bu cihaz.
Sevgili fenomen aracında kullandığınıp bizlerle bilgi paylaşımında bulunmanı heyecanla bekliyoruz..

fenomen'in aracında orijinal donanım.

Sonradan takılanı bilmiyorum, arıza ışığı falan yakar mı, başa başka iş açar mı?  :)

Farım hep açık sürdüğüm için sensöre gerek yok benim takada ;)

Çevrimdışı GökhanBa

• Fluence 1.5 dCI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan abiciğim bizim octaviya klasik olduğu için sonrdan bir şeyler eklemeye çalışıyoruz işte ama insandan tereddüt ediyor araca zarar verir diye.
Bu arada dün akşam benim garajda octaviyaya yurtdışından getirttiğim necvox 9805 i monte ettim.:)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GökhanBa;192530
inş. ilk kullanımda yazarım buraya:ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ