škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb III Resmi Yayınlanan Resimler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadran yine analog sanırım. Passat'taki dijital gösterge buna da gelecek mi ki? 9cm daha genişlemiş araç birde öyle mi? Büyük jiplerin genişliğine ulaşmış nerdeyse. Şaft tüneli de yok gibi. Gündüz ledleri ve arka tarafın dizaynı, özellikle stoplar çok güzel olmuş bu sefer. İç dizayn olarak fazla heyecanlanmadım yalnız. Mevcut Octavia'ya çok benziyor ufak tefek farklar dışında.

Çevrimdışı superb75

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araç  çizgileri ile gayet başarılı iddalı görünüyor  bakalım ne zaman superb 2 den 3 terfi edeceğiz ben onun hesaplarına girdim  :)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla Arabanın şekli çok iyi hem önden hem arkadan , müthiş agresif ve sportif bir görünümü var yeni passat'dan daha iyi bana göre

Çevrimdışı görmeyen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkürler yavaş yavaş araç bizler için netleşti güzel olmuş sanırım beklemeye değer

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Şöyle ekyeyek buraya:

[YOUTUBE]qKJCmutnd4s[/YOUTUBE]

Afedersiniz ama;

2 seneye alurun bunu Allah ömür verirse.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
resimleri hanıma gösterdim, octavia işte dedi :)
Arka tasarım olarak nihayet doğru yolu buldular..
Peder beyin özürlü indirimi hakkı var. Bu canavar için kullanılır mı...Kullanılır bence...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;498403
Full Led ve Hayalet göstergeden haber var mı ?

Lansmanlarda araçların en dolusunun tanıtıldığından hareketle; hayalet gösterge yok bence.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sanırım passatla aralarında birkaç fark olsun istemişler

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda cikis yakslamak istiosa bunlar olmaliydi bence. Hersey tasarimda bitmior. Nasil Sadece audi a6 ve a7 full led varken Seat Leon a da koyulduysa bence Superb de de olmaliydi.

Kaldi ki opel astra da nissan kaskay da pug 508 de full led kullaniyor. Bu segmentte yeni nesil bir aracta.olmazsa bence ayip olur.

Ben cebimden 100 bin ustu veriosam bu tur oyuncaklar isterim. En az passat daki kdr ozellik biraz daha uygun fiyata sunulmali ki Skoda ve Suberb segmentteki dier araclar yerine tercih edilsin

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
babam iş amaçlı Ankara'daydı, dün gösterdim aracın fotolarını. gelmesine 6-7 ay var, şimdiden kendini hazırla, gelince gırtlağına kadar doldur al, yıllar yılı bin dedim. aklı kesinlikle karıştı :D bizim Superb'in üstüne 30 koysak bu araç gırtlak dolu alınır gibime geliyor.

babamın da Ankara'ya yerleşme ihtimali var, hiç değilse ben de nemalanmış olurum, arada araçları değişiriz :D

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ocakta araç almaya karar verirken yeni kasanın 2015 ikinci yarısında avrupada 2016 mart gibi türkiyede boy göstereceği söylenmişti,

ama youtube türkçe incelme videosunda ağustos 2015 te türkiyede olacak diye konuştu tanıtan...

Şuan teknik verileri merak ediyorum, yakıt tüketimi vs ama yeni passat ile aynıdır galiba  yeni passat 1.6 dsg de karma tüketim 4,1 lt/100km

120 bg bir araç ve bu ebattaki araç için süper değerler

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;498603
4.1 e gülerim sadece. Siz onun üstüne 2lt daha ekleyin.

Katılıyorum, şu ana kadar kullandığım hiçbir araçta reel şartlarda fabrika verisi tutmadı. Zaman zaman, kısa süreli ve mesafeli, ideal şartların oluştuğu durumlarda, ancak kasarak fabrika verilerini tutturduğum oldu.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...