škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

elegance-elegance cr farkı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dr.ibrahim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
satılık araç ilanlarına bakıyorum da...elegance ile elegance cr arasında ne fark var...ilanlardan ben bir fark göremedim de...

Çevrimdışı mertcan3444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Elegance dedikleri bolum 2012 ve eskisi yani A5 octavialar icin acilmis bir bolumdur. Teknik ozelliklerde a5 octaviaya aittir. Elegance cr sonradan eklenmistir yeni kasa A7 octavia icindir teknik ozelliklerde yeni octaviaya gore ayarlanmistir. Fakat insanlar bilmedikleri icin elegance bolumunde ilan vermektedirler yeni octaviayi

Çevrimdışı dr.ibrahim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim...gerçekten bakıyorum..acaba cam tavan farkı mı diye, sunroof farkı mı diye...döşemelerine bakıyorum...bolero farkı mı diye bakıyorum...bir sonuç alamadım...ortak bir şey bulamamıştım...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orada ki cr herhangi bir donanım değil motor adı uzantısı Common Rail (CR)Bir donanımı nitelemiyor.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Malum site niye böyle birşey düşünmüş bilmiyorum ama  octavia a5 lerinde zaten motorları common rail teknolojisiyle üretilmişti

Çevrimdışı mertcan3444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A5 A7 diye ayırsalar ya , CR neymiş, tuhaf milletiz vesselam.

Çevrimdışı garaser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konuyu hortlattim ama cr a5 ve A7 kasayı ayırmak için değildir.  Benim aracım a5 kasa ve cr dir. Sanırım biraz elden geçmiş bir motor için bu ibare.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış olmasın ama benim bildiğim CR'de elegance donanıma ek olarak 17" jant ve cam tavan mevcut.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;557067
Yanlış olmasın ama benim bildiğim CR'de elegance donanıma ek olarak 17" jant ve cam tavan mevcut.

çok yanlış biliyorsun :)  cr common rail in kısaltması tamamen malum sitenin kaval dan uyduruk sınıflandırması.

Çevrimdışı Faruk06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sitedeki Elegance ve Elegance CR farkı yanlış sınıflandırılmıştır. 2 türde de A7 araçlar var mesela benim aracım 2013 A7 Elegance en dolu modeli o dönem Elegance olarak çıkıyordu ve CR diye bir sınıflandırma yoktu