škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 - Mirrorlink

Mimar · 84 · 29458

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben baglayamadım iphone 6 var son sürüm ama denedim olmadı nasıl yaptınız ? Aracım haziran 2015 cıkışlı ?

Çevrimdışı fabia3.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bi ayar yapmama gerek kalmadı hocam. kabloyu taktım carplay açıldı.bağlantıyı usb seçtim ekran geldi. navigasyon kendi uygulaması olan harita programı stabil herşeyiyle çalışıyor. direksiyon üzerindeki sesli komut sistemide direk siriye bağlı.aklına ne gelirse so r cevap veriyor. hava durumundan tut sesinle mesaj yazdırmaya kadar.ekstra internet radyo geldi oda güzel.bem aracımı aralıkda aldım.son seri demişti aldığım bayi.

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim arac sesli komut düğmmesine basınca calışmıyor sanırım bi önceki seri ? Galiba

Çevrimdışı fabia3.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabia3.;566302
bir kaç saniye baslı tutun hocam

Sesli hizmet kullanım dışı diyor basılı tutsamda olöadı anlamadım

Çevrimdışı r.a.i.f.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.qreatif.net
Alıntı yapılan: vn5212;567217
Mırrorlınk sorunu skoda fabıa z3 sony

https://youtu.be/M7lXBPA8sL8

Syngic kullanmanızı önermiyorum, bağlantı tipimi android autoya çevirip google mapı sorunsuz sıkıntısız kullanabilirsiniz. Bir iki post öncesinde nasıl kurulacağı ile ilgili açıklama vardır.

Amudsen ile ilgili olarak,
MPQ platformundaki araçlar için çok kısaca açıklamak gerekirse. Araça kafanıza göre modül ekleyemiyorsunuz. Özellikle skoda araçları için modüller "open" gelmiyor. İllaki aktivasyon kodunu fabrikadan almanız lazım. Ardından can gatewayı tekrardan programlatmanız gerekiyor. Daha bunu net bir şekilde açıklayan servise rastlayamadım.

Çevrimdışı SERDAR68

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar, 2015 / 22 hafta öncesi Fabia kullanıcılarında Sygic Full sürümünü kullanan öte yandan Mirrorlink'in güncellediği  Voice Infos with RockScout uygulamasını deneyen  kullanan arkadaşlarımız var ise  bilgilendirme yaparsanız memnun olurum.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabia3.;566132
https://www.youtube.com/watch?v=vRWiZ_lCj3w yabancı ama bendede aynı şekil geliyor hocam
iphone hiç bir şekilde bağlanmıyo diye samsung aldım ama o da tatmşn edici olmadı.. sizin Fabia'da mı bu CarPlay özelliği çalılıyor? kaç model acaba araç?

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mirror Link özelliği kesinlikle beklediğim gibi çıkmadı. Ben telefon ekranını tv lerdeki Ezcast gibi birebir yansıtılacağını düşünmüştüm. Ama sadece birkaç uygulamanın dışında bir özelliğini göremedim.

Ayrıca bu android lerin kablo seçme olayına da ayrıca gıcık oluyorum. Orijinal kablo olmadan zaten telefon hiç iletişim kurmuyor.

Çevrimdışı sermest00

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar fabiada mirorlink kullanabilen var mı?varsa nasıl aktifleştirdiğini anlatabilir mi?yukarıdaki yorumlar açıklayıcı olmadı.aracımda hiçbir şekilde kullanamıyorum. telefon samsung not 5. Sygic paralı ve göstermiyor. google haritalar dışında gösterilen özellik yok.

Çevrimdışı SERDAR68

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mirrorlink için Sygic ile bir iki yazışma yaptım.. 22 may öncesi üretim  olan araçlar için ...
Premium  versyonu kullanırsanız araç hareket halindeyken  sıkıntı yaşamazsınız dediler.1 haftalık deneme sürümünde hareket halinde çalışmıyor.
Ancak uygulamayı satın almadım.Dolayısıyla denemedim.

Çevrimdışı mrkaragoz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;575063
iphone hiç bir şekilde bağlanmıyo diye samsung aldım ama o da tatmşn edici olmadı.. sizin Fabia'da mı bu CarPlay özelliği çalılıyor? kaç model acaba araç?

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iphone 6 ile 2016 model 5. ay fabrika çıkışlı aracımda CarPlay sorunsuz çalışıyor.