škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Megachip - DH konu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
oy oy oy fena bir durum, Dh'nın yaptığı ise çok ayıp.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Klasik bir gazihan konusu. Benim duyduğum 3 yada 4. Patlayan, patlamakla kalmayıp arabası dürülüp münasip şekilde sahibine teslim edilen araç :) ilginçtir hala ekmek yiyebiliyo bu adam

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: Esariipek;594253
Klasik bir gazihan konusu. Benim duyduğum 3 yada 4. Patlayan, patlamakla kalmayıp arabası dürülüp münasip şekilde sahibine teslim edilen araç :) ilginçtir hala ekmek yiyebiliyo bu adam

reklam herşeydir. sektörde en eskilerden olmanın kaymağını yiyor hala. ama yediğin kadar da yediricen kardeşim, adamın makinesini kırdıysan bunu bir şekilde telafi edeceksin. önemli olan müşterinin memnuniyeti

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;594254
reklam herşeydir. sektörde en eskilerden olmanın kaymağını yiyor hala. ama yediğin kadar da yediricen kardeşim, adamın makinesini kırdıysan bunu bir şekilde telafi edeceksin. önemli olan müşterinin memnuniyeti

Abi kul yapımı illa kırılır da hani çıkma beyin falan yada bayinin sorumluluğu beni bağlamaz falan demek [emoji23] biliyosun bunun bayileri müşteriye yırmıh falan atmaya çalışıyolar

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yapilan isin ardinda durmamak.. kendi kendisine yazik ediyor malesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: Esariipek;594256
Abi kul yapımı illa kırılır da hani çıkma beyin falan yada bayinin sorumluluğu beni bağlamaz falan demek [emoji23] biliyosun bunun bayileri müşteriye yırmıh falan atmaya çalışıyolar

Bilmem mi o rezillikleri. Cümle alem biliyor da işte ilk mesajda dediğim gibi, "reklam" olayı paçayı her defa kurtarmasını sağlıyor. Oysa eminim Barbaros'un yarısının yarısı etmez, ama Barbaros'u sadece bilen bilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uygulamayı yapan Kayseri Firmasını Yakinen olmasa da tanıyorum.Genelde lüks araçlar bakımı yapılır orta halli araçlar pek umursanmaz ama maalesef geldikleri nokta üzücü giden bi A5 Söz konusu :(