škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Asus Zenfone Max indirim kodu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Facebook sayfasının çekilişinde 50 tl indirim kodu kazandım. Bu telefonu almak isteyen olursa vereceğim. 950 tl ye geliyor. 5000mAh bataryalı telefon ihtiyacı olan normal kullanıcılar için 10 numara cihaz. Lütfen telefonu gerçekten alacak arkadaş istesin kodu :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kusura bakmayin ama asus telefin uzak dursun

Esime zenphone 6 aldim ilk ciktiginda. Aldiktan 3 gun sonra guncelkeme yaparken kitlendi servise gitti. Sonrasinda 3 aydir Sim kart arizasi ile ugrasiyoruz. Servise gitti sim board deisti, bir gun sonra yine ayni sorun

Baldizum zenphone 2 aldi. 1 hafta sonra nerdeyse hic bir seyi calusmiyordu. Telefonu iade etti parasini geri aldi.

Asus konusunda tek memnun kaldugum sey servisi

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=7581]viperking[/MENTION] hocam çok enteresan asus servisi yani teleservisi kimse beğenmiyor siz nasıl memnun kaldınız. Ayrıca ilk 6 ay içinde cihaz arıza çıkartırsa iade hakkınız oluyor. Tüketici mahkemesine ücretsiz olarak başvurabilirsiniz.
Ben zenfone5 kullandım batarya performansından dolayı arkadaşıma uygun bir fiyattan verim zenfone 2 aldım. Asus almamın nedeni zenui arayüzü ve zenfone5 ün stabilizasyonuydu.
Açıkçası sizin anlattığınız sorunları okudum vs ama 2 asus tel kullandım ve çok memnunjm.
Yazılım anlamında ve kullanışlılık açısından çok iyi. Gerisi f/p ın bir tık üstü.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle