škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şirket Araçları (Kasap)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında biraz da trafikte yaşadığımız sorunları dile getirelim istedim.

Öncelikle Bursa da yaşadığım için şükretmeye başladım. Ne zaman kurallara uymayan renault bir araç görsem içinde takım elbiseli bir adam ve 34 plakayı da aynı anda görüyorum.

Bu araçlar genellikle beyaz fluance olup, bunların her zaman aceleleri vardır. Hız sınırına uymadıkları gibi sizi sıkıştırırlar ve radar yerlerini 34 plaka olmasına rağmen sizden iyi bilirler.
Sinyal verne ya da hoşgörü gösterme gibi adetleri yoktur. Trafikte dolmuş ve ticarilerden sonra gelen en tehlikeli tiplerdir.

Neden şükrettiğimi gelirsek biz bursa da birkaçına katlanamazken İstanbullular ne yapıyor acaba :) katılır mısınız katılmaz mısınız bilmem ama bugünkü konumuz beyaz fluancelar olsun :)
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2016, 13:46:04 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hahabshs evet biraz haklisiniz. Bu kardesler genellikle cahil bickin soforler oluyorlar. Fluence olsun focus olsun fiesta osssun efenime soyliiim degisik bir cok beyaz buzdolabi seklinde gezen tipleri var bunlarin.

Mazotu kendisi vermiyo araba kendisinin degil ya icine ede ede biniyollaa.

He bana denk gelince fantezi yapiyorum o arkadaslara orasi ayri tabi :D

Çevrimdışı mkfc66

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dolmuşçular, taksiciler, belediye otobüsleri, çakal kasa kullanan eroinman tipliler ve yukarıda bahsettiğiniz yaratıklar trafikte hayattan soğutuyorlar beni. Alayına biiiip...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim bu konuda anlam veremediğim şey şu:

Kardeşim tamam mal senin değil diye canını çıkarıyorsun da bir kaza yaptığında Allah korusun sana veya karşı tarafa ciddi bir sağlık problemi çıkardığında, "yaw bu şirket aracıymış reset atıp baştan başlayalım, kimseye bişey olmasın" mı deniyor acaba ???

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir de bu adamların kullandıkları aracı saatler içinde satabiliyorsun ya en garibide o :D
Burda resmi plakalı belediye otobüslerini hariç tutmak gerekiyor. Sonuçta içerde iç içe geçmiş 100 e yakın yolcu taşıyor ve o dayanamadığımız trafikte tonlarca ağırlığı gezdiriyor. Daha bir belediye otobüsünün minibüsler gibi sorumsuz davrandığını pek görmedim. Tek sıkıntı belediye ve karayollarının otobüs yolu yapmaması ve yanlış durak konumlandırması. Bu da ayrı bir konu aslında.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;560806
Bir de bu adamların kullandıkları aracı saatler içinde satabiliyorsun ya en garibide o :D
Burda resmi plakalı belediye otobüslerini hariç tutmak gerekiyor. Sonuçta içerde iç içe geçmiş 100 e yakın yolcu taşıyor ve o dayanamadığımız trafikte tonlarca ağırlığı gezdiriyor. Daha bir belediye otobüsünün minibüsler gibi sorumsuz davrandığını pek görmedim. Tek sıkıntı belediye ve karayollarının otobüs yolu yapmaması ve yanlış durak konumlandırması. Bu da ayrı bir konu aslında.

Valla bursayi bilmem de angarafa ego otobusculeri ve halk otobusculeriyle cok kavga etmisligim vardir.

Hatta bir gun yola cikmisim sabah vakti sag seritten gidiyorum igil igil. Motor soguk abanamiyorum gaza isinmasini bekliyorum uzmeden incitmeden. Arkamda bir ego otobusu en sag seritteki bana selektor atiyo bende camdan el kol yapip kufur ediyorum falan derken hadiseyi goren bir trafik polisi beni sonra da arkamdaki otobusu durdurdu. Ego otobuscusune gidip firca kaydi sag seritteki adama ne sekil yapiyosun diye. Bende arabayla yanina gidip cami actim kafayi cikarip "dua et polis durdurdu ya ben durdursaydim coluguna cocuguna da mi acimiyosun" dedim. Sanirim o ayar 6 ay gitmistir sigira :D

Nerde angut var itinayla egoya otobis soforu diye aliyorlar angarada :)

Çevrimdışı mkfc66

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;560811
Valla bursayi bilmem de angarafa ego otobusculeri ve halk otobusculeriyle cok kavga etmisligim vardir.

Hatta bir gun yola cikmisim sabah vakti sag seritten gidiyorum igil igil. Motor soguk abanamiyorum gaza isinmasini bekliyorum uzmeden incitmeden. Arkamda bir ego otobusu en sag seritteki bana selektor atiyo bende camdan el kol yapip kufur ediyorum falan derken hadiseyi goren bir trafik polisi beni sonra da arkamdaki otobusu durdurdu. Ego otobuscusune gidip firca kaydi sag seritteki adama ne sekil yapiyosun diye. Bende arabayla yanina gidip cami actim kafayi cikarip "dua et polis durdurdu ya ben durdursaydim coluguna cocuguna da mi acimiyosun" dedim. Sanirim o ayar 6 ay gitmistir sigira :D

Nerde angut var itinayla egoya otobis soforu diye aliyorlar angarada :)

+1.......

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağdan yavaş giden adamdan zarar gelmeyeceğini biliyor tabi. Kimin gücü kime yeterse. Trafik değil teksas sanki.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de bugün mahallede tanıdıklara özel aracıyla taksi hizmeti veren abiye fırça kaydım.
Yav geri geri arkadaki boşluğa park edeceğim. Geri vites lambaları yanıyor, dörtlüler de yanıyor, işaret de ediyorum park edeceğim yeri, gene de geldi bomboş yolda bir karış kalana kadar arka tampona dayandı, üstüne de korna çalınca benim asfalyalar atıverdi. Anlatıyorum yediği boku büyükbaş gibi yüzüme bakıyor. Trafikteki çoğu sürücü böyle hiç bir bok bildikleri anladıkları yok. Tek bildikleri gaza basmak ve direksiyonu çevirmek. Belirli bir IQ seviyesinin altındakilere promosyon gibi ehliyet dağıtırsan trafiğin böyle olmasına şaşırmayacaksın.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;560771
...Öncelikle Bursa da yaşadığım için şükretmeye başladım ...Neden şükrettiğimi gelirsek biz bursa da birkaçına katlanamazken İstanbullular ne yapıyor acaba :)

Yüce Rab'bim hiç kimseyi istanbul'da araba kullanmak zorunda bırakmasın :uve::)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde bu Pololardan 1.2 TDI Trendline görünümlü olup aslında 1.6 TDI yüklü 180 beygir olan bir versiyonu var ki saç baş yoldurur,şok eder,dumur eder,araba sattırır,hayata küstürür :D Ben denk geldim,gelmez olaydım,ben gişeden geçene kadar adam köprüyü bitirdi :(

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;560894
Birde bu Pololardan 1.2 TDI Trendline görünümlü olup aslında 1.6 TDI yüklü 180 beygir olan bir versiyonu var ki saç baş yoldurur,şok eder,dumur eder,araba sattırır,hayata küstürür :D Ben denk geldim,gelmez olaydım,ben gişeden geçene kadar adam köprüyü bitirdi :(

Hahabsbs uzmusler gardasimi :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;560894

Potansiyel var senin arabanda tdı, yazdıralım hemen:D

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;560892
Yüce Rab'bim hiç kimseyi istanbul'da araba kullanmak zorunda bırakmasın :uve::)
Bu dua mı beddua mı?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;560903
Hahabsbs uzmusler gardasimi :D

Oysaki güzel düşmüştüm 5 ten 3 e :D Şu 1.6 VTI Civic'in tokatlıdığı A8 3.0 TDI sahibi dayı vardı ya,onun gibi oldum,valla yedi la,yedi la ameneke :D

Doğan yok abi kalsın,ben 90 beygirle terör estiriyorum keyfim yerinde olunca,o halde beni bariyerden toplarsınız :D