škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

çok saçma bir soru soracağım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle yaptığım salaklığa gülmeyin :) kış lastiklerinin taslarını temizlerken birkaç taş lastiğin içine girdi hava basılan kısmına. Ben bunları çıkartmayı unuttum eğer lastikçi fark etmediyse içinde kaldı muhtemelen. Kulak verip dinlesim ama bir sıkıntı hissetmedin. İçerde taş kalması nasıl bir sıkıntı taratır. Tek tek söküp sallayarak deneyeyim mi?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sorun oluşturmaz, ses de gelmediğine göre bahara kadar kullanın böyle...nasılsa yazlıklar takılacak, o zaman bakarsınız duruma, boşa lastikçiyi zengin etmeyin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;545699
Öncelikle yaptığım salaklığa gülmeyin :) kış lastiklerinin taslarını temizlerken birkaç taş lastiğin içine girdi hava basılan kısmına...
Supapın içine mi girdi taşlar yani? Yoksa direkt lastiğin içinde mi kaldı?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anladigim kadariyla lastigin icinde kaldi. Balans zangirdama vs. Yapmiyorsa devam ;)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;545822
Supapın içine mi girdi taşlar yani? Yoksa direkt lastiğin içinde mi kaldı?

Aynen hocam içinde kaldı şimdilik ses yok. Basınçlı hava köşelere sıkıştırmış olabilir mi? Yoksa içerde sürekli döner mi :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;545852
Aynen hocam içinde kaldı şimdilik ses yok. Basınçlı hava köşelere sıkıştırmış olabilir mi? Yoksa içerde sürekli döner mi :)
Çok kafana takılıyorsa ve sadece supapın içinde ise taşlar supapı değiştirebilirsin. Yok eğer lastiğin içindeler ise döner dururlar diye düşünüyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiçbir yere kıpırdama şansları yok çünkü içerideki basınçlı hava onları bir yere sıkıştırmıştır. Ne zaman ki lastik patlar onlar da serbest kalır dolaşırlar. Bu yüzden anormal bir ses yoksa herhangi bir şey yapmanıza bence gerek yok.