škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Malum alışveriş sitesinin daha önceki hatalı ürünlerine değinmeyip bu sefer yaptıkları hata mı desem insanları kandırmak mı desem siz koyun adını? Case4 ün telefon tutucusu 40 tl den 20 tl ye inmişti, hemen sipariş verdim. Ürün eve geldiğinde inceledim. Herşeyden önce sitedeki şekli ile ürün şekli birbirini tutmuyor. Hatta sitede 9 tl ye satlılan arkasında saçma sapan resim bulunan ürünüm aynısı. Resimlerde aynı zaten. Herneyse biraz inceledim, ürünün üstünde case 4 e ait bir marka yoktu. Sonradan yapıştırma bi bandrol ufak bir şekilde case4 yazıyordu. Başka bir kutuyu bu şekilde markalamışlar gibi. Kotu üstünde universel.... yazıyor. Hemen müşteri temsilcisini aradım ve bunun suç olduğunu söyledim. Geri iade formu oluşturmuşlar. Bu site beni, bir değil iki değil uğraştırıyor. Geri iade ederek kurtaramasınlar bu sefer. Müşteriyi salak yerine koymanın bir bedeli olmalı. Bunları nasıl şikayet edebilirim. Daha önce ilkyardım seti aldım. Eksik malzeme çıktı. Kol dayama aldım. Siyah yerine gri renk geldi. Bu kadarınada pes artık. Ayrıca kutu üstünde benimkinin tutma aparatına benzeyen bir resim var fakat dediğim gibi markaya ait sonradan yapıştırma ufak bandrol haricinde bir ibare yok. İçinden çıkan ürünün ise benim siparişimle alakası yok. Akıl verin arkadaşlar. Türkiyede tek ve en büyük e-ticaret sitesi olmak onlara bu hakkı vermiyor.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tüketici hakem heyetine bir git istersen.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;464966
tüketici hakem heyetine bir git istersen.

Mağduriyeti gideriyorlar ona lafım yok fakat, Kaçıncıya aptal yerine koyuyorlar beni.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de park sensöründe aynı olay oldu.  İstedğimden farklı bir model geldi.  Ama kutunun üzerindeki küçük etikette istediğim marka yazıyordu.  İşin ilginci ben konuşma olmayan model istemiştim bana konuşan sensör gelmişti. Geri iade için bizim şirket iade faturası kesmesi gerekecekti. O yüzden vazgeçmiştim
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı therasmus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;464964
Malum alışveriş sitesinin daha önceki hatalı ürünlerine değinmeyip bu sefer yaptıkları hata mı desem insanları kandırmak mı desem siz koyun adını? Case4 ün telefon tutucusu 40 tl den 20 tl ye inmişti, hemen sipariş verdim. Ürün eve geldiğinde inceledim. Herşeyden önce sitedeki şekli ile ürün şekli birbirini tutmuyor. Hatta sitede 9 tl ye satlılan arkasında saçma sapan resim bulunan ürünüm aynısı. Resimlerde aynı zaten. Herneyse biraz inceledim, ürünün üstünde case 4 e ait bir marka yoktu. Sonradan yapıştırma bi bandrol ufak bir şekilde case4 yazıyordu. Başka bir kutuyu bu şekilde markalamışlar gibi. Kotu üstünde universel.... yazıyor. Hemen müşteri temsilcisini aradım ve bunun suç olduğunu söyledim. Geri iade formu oluşturmuşlar. Bu site beni, bir değil iki değil uğraştırıyor. Geri iade ederek kurtaramasınlar bu sefer. Müşteriyi salak yerine koymanın bir bedeli olmalı. Bunları nasıl şikayet edebilirim. Daha önce ilkyardım seti aldım. Eksik malzeme çıktı. Kol dayama aldım. Siyah yerine gri renk geldi. Bu kadarınada pes artık. Ayrıca kutu üstünde benimkinin tutma aparatına benzeyen bir resim var fakat dediğim gibi markaya ait sonradan yapıştırma ufak bandrol haricinde bir ibare yok. İçinden çıkan ürünün ise benim siparişimle alakası yok. Akıl verin arkadaşlar. Türkiyede tek ve en büyük e-ticaret sitesi olmak onlara bu hakkı vermiyor.

İnatla aynı siteden alışveriş yapmakta bir beceri sanırım. :)
Türkiyede en büyüklüğü tartışılır ama tek olmadığı kesin. :)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: therasmus;465031

:ok:

Bir de sanırım küçük bir yerlerde yazması lazım, resimdekiyle ürün aynı olmayabilir, yani bazen temsili resim kullanıyorlar.Genelde öyle ürünlerden uzak dururum, ancak yaptıkları elbette müşteriye saygısızlık.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biraz rakipsiz bir konumu var. çok sağlam rakipleri yok.  bu durum da onları bu yola itiyor.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: therasmus;465031

Şans veriyorum hocam düzelirler diye bir umut :) ama yok hep aynı tantana oluyor. Şaka bir yana başka düzgün bir site yok. Diğerleri daha riskli geliyor satıcılar farklı farklı.. pazar usulü gibi.. birdaha alışveriş yapar mısın dersen? yaparım :D