škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ehliyeti kazandım galiba :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abilerim 2 saat önce meb.gov da ehliyet soru ve cevapları yayınladılar verdiğim cevaplara göre kontrol ettim ve ilkyardım 30 sorudan 6 yanlış trafik 50 sorudan 2 yanlış ve motoru da 40 sorudan 1 yanlış ile sınavı kazanmış bulunuyorum direksiyonu zaten gecerim kısacasi ehliyeti kapmış bulunuyorum Inşallah :)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı immortal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun.Önemli olan ehliyeti almak değil "İYİ SÜRÜCÜ"olabilmek önemlidir.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: immortal;275446
hayırlısı olsun.Önemli olan ehliyeti almak değil "İYİ SÜRÜCÜ"olabilmek önemlidir.

sağol abim sürücülüğümü foruma sorabilirsiniz :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun.. Hayırlı Olsun.
Hevesin Max 1 Ay Sürecek

06lkn66

• Ziyaretçi
hayırlı olsun ehliyet işine yaramıyo haberin olsun ben bi tek migrostan falan babama sigara alırken kullanıyorum ehliyeti polis hiç sormadı :)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;275452
Geçmiş Olsun.. Hayırlı Olsun.
Hevesin Max 1 Ay Sürecek

hevesimin biteceğini pek sanmıyorum abi :D sağol :)

Alıntı yapılan: 06lkn66;275456
hayırlı olsun ehliyet işine yaramıyo haberin olsun ben bi tek migrostan falan babama sigara alırken kullanıyorum ehliyeti polis hiç sormadı :)

bana sordular abi 1 kere o gün bugün dür yola korka korka çıkıyorum artık rahatlama vakti geldi hoş eski aksiyonu kalmayacak ama ceza yemekten iyidır :D teşekkürler :)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Tebrikler

Eşim de girdi o sınava, geçtiğini söylüyor  :)

20 Kasım'da da direksiyon sınavı...

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;275549
Tebrikler

Eşim de girdi o sınava, geçtiğini söylüyor  :)

20 Kasım'da da direksiyon sınavı...

Yok abi direksiyon sınavı 26 kasımda 1 ay var daha :( neyse geç olsun güç olmasın yengemin direksiyonu vardır inşallah öğrettin demi abi :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ''V/RS'';275594
yengemin direksiyonu vardır inşallah öğrettin demi abi :D

Eskiden boş alanda rahatça sürüyordu ama trafikte işi zor tabi, bakalım nolacak  :)

Hayırlısı

Çevrimdışı denizc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun,hiçbir heyecanı olmuyor bana sorarsan. 2senedir ehliyetim var.hele o b sınıfı vergisini verdiğinde hiçbi heyecan kalmıyor:).360tlmiydi neydi.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;275601
Eskiden boş alanda rahatça sürüyordu ama trafikte işi zor tabi, bakalım nolacak  :)

Hayırlısı

inşallah geçer abicim bakalım hangimiz daha yüksek puan alıcaz ilk yardımda geçer belki ama motor ve trafikte zor :)

Alıntı yapılan: denizc;275608
hayırlı olsun,hiçbir heyecanı olmuyor bana sorarsan. 2senedir ehliyetim var.hele o b sınıfı vergisini verdiğinde hiçbi heyecan kalmıyor:).360tlmiydi neydi.

360 tl ye ben favonun gazı 6 kere fuller dünyayı gezerdim yahu çok fena koyacak bu para bana :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

opel33

• Ziyaretçi
Ehliyetim olmadan en az 2 yıl kullandım (Tabi bu kullanmak sabah akşam gezmek değil arada sırada yakın yerlere gittim) her seferinde stres olurdum ya birisi vurursa yada ben vurursam diye çünkü ne olursa olsun ehliyet yok ve siz suçlu oluyorsunuz :/

Ehliyet alalı 1.5 yıl oldu bir çok kez trafiğe çıktım bu seferde 1 kere bile polis durdurup sormadı. Kısacası ehliyet cüzdanda öylece duruyor, hiç soran eden yok bu ülkede :/

Bu arada ehliyetin hayırlı olsun kazasız belasız dikkatli! günlerde kullanırsın inşallah..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hayırlısı olsun İnşaallah.

Ben 19 yıldır ehliyet sahibiyim daha 19 kere sormamıştır polis.:D

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;275643
Ehliyetim olmadan en az 2 yıl kullandım (Tabi bu kullanmak sabah akşam gezmek değil arada sırada yakın yerlere gittim) her seferinde stres olurdum ya birisi vurursa yada ben vurursam diye çünkü ne olursa olsun ehliyet yok ve siz suçlu oluyorsunuz :/

Ehliyet alalı 1.5 yıl oldu bir çok kez trafiğe çıktım bu seferde 1 kere bile polis durdurup sormadı. Kısacası ehliyet cüzdanda öylece duruyor, hiç soran eden yok bu ülkede :/

Bu arada ehliyetin hayırlı olsun kazasız belasız dikkatli! günlerde kullanırsın inşallah..

bu ülkede hersey ters abi ehliyeti alana kadar sorarlar aldıktan sonrada üstüne sürsende durdurmazlar :D

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;275647

Sağol haşmetlim abim :D bana . Aslında ehliyeti de babamın artık arabayı bana rahat vermesi için istiyorum yoksa ehliyet önemli değil :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;275647

Aynen :rm:
Ehliyetsizken çevirmeyen kalmaz ehliyeti alırsın kafasını çevirip bakmaz bile, hatta çevirmelerde önündekini arkandaki durdurur sana geç der :rm: